КНИЖКОВИЙ ГОРОСКОП НА 2021 РІК

/Files/images/овен.jpg

Овен (21.03-20.04)

  • Стрімкі Овни і в читанні блискавичні. Поклавши руку на серце, це взагалі не читачі - це "переглядачі". Вони мчать по тексту, ледве встигаючи перегортати сторінки. Люблять історії про підприємливих людей і книги, в яких багато подій і яскравий сюжет. Радимо прочитати веселу книгу Богдана Волошина "Політ золотої мушки". Від прочитаного Ви отримаєте великий заряд позитиву.


Тілець (21.03-21.05)

/Files/images/телец.jpg
  • За допомогою літератури Телець прагне вирішити загальнофілософські питання, зрозуміти світ, сформувати власну світоглядну систему. Для Тельця книги, які стоять у нього на полиці, - ще й спосіб самовираження. Прочитані книжки стають частиною «я», його індивідуальності. «Ти - те, що ти читаєш». Час, витрачений на читання, стає для Тельця «інвестицією» в індивідуальність і в свій образ. Радимо Вам роман Тані Малярчук "Забуття", в ньому переплелось дві лінії - сучасна та історична. Впевнені, Вам буде про що подумати.

Близнюки (22.05-21.06)
/Files/images/близнюки.jpg
  • Близнюки стежать за книжковими новинами і намагаються читати всі гучні новинки та найбільш обговорювані книги. Особливу увагу приділяють мемуарам і неохоче беруться за товсті романи. Близнюки читають кілька книг одночасно, про кожну захоплено розповідають, але тільки поки вони її читають. У Новому році пропонуємо Вам декілька варіантів , а саме: Книгу Остапа Дроздова "№1", Сергія Жадана "Тамплієри"....Насолоджуйтесь

/Files/images/рак.jpgРак (22.06-23.07)

  • Рак не просто читає - він занурюється в книгу і «проживає» її. Він з тих, хто згадує імена літературних героїв у своїй промові так, як ніби вони його друзі або сусіди, а не плід письменницької фантазії. Оскільки Раки сприймають літературних персонажів так реально, книги вони вибирають з особливою пристрастю - так само, як вибирають друзів. Ніщо не змусить Рака читати текст, який йому огидний або описує неприємних людей, з якими Рак не хотів би познайомитися в житті. Він ідентифікує себе з героями книг і бере приклад з вподобаних персонажів. У Новому році пропонуємо Вам пригодницький роман Леоніда Кононовича "Чигиринський сотник". Впевнені, Вам сподобається...

/Files/images/лев.jpgЛев (24.07-23.08)
Леви люблять читати з шиком. Престижні видання на гарному папері з красивим шрифтом, повні зібрання творів і красиві бібліотеки - пристрасть Левів. Якщо Леви читають щось в електронному вигляді, то вибирають якісний дорогий рідер, а не дешеву китайську підробку. Само собою, і тексти, на які Леви витрачають свій дорогоцінний час, повинні бути такими ж якісними. Тому Леви як ніякий інший знак люблять класику і з великою недовірою ставляться до новомодних авторів і літературних експериментів. Тексти Лев сприймає розсудливо: щоб задовольнити його, книга повинна бути не тільки захоплюючою, але й пізнавальною, поповнювати інтелектуальний багаж. Тому серед всіх жанрів Леви віддадуть перевагу історичним романам, мемуарам та хронікам. Прочитайте книгу Д.Корній "Зірка для тебе", чудовий вибір.

/Files/images/діва.jpgДіва(24.08-23.09)
Діва дочитує книгу до кінця, навіть якщо не в захваті від неї. Перш ніж відкрити текст, вони вивчають рецензії, збирають відгуки в Мережі і опитують знайомих, чи вартий цей твір їхньої уваги. Діва принципово якомога довше утримується від «модного» читання - нехай спочатку новинку прочитає побільше людей і з'явиться багато відгуків про твір. Новинки Діва частенько відкриває тільки тоді, коли їх всі давно прочитали і вони перестали бути «гарячими». Для вас книга Г.Вдовиченко "Пів'яблука","Інші пів'яблука"/

/Files/images/терези.jpgТерези (24.09-23.10)
Терези - не з тих, хто скаче через сходинку: вони читають з відчуттям, смакуючи фрази, насолоджуючись стилем і словами. Представники цього знака напам'ять запам'ятовують цитати і роблять їх «крилатими». Вони читають для себе і менше ніж інші знаки схильні до «соціального» читання за компанію або «тому що ця книга модна». Народжений під знаком Терезів не визнає авторитетів і може запросто розкритикувати найтитулованішу книгу або настільки ж безоглядно захищати книгу з «поганою репутацією», якщо вона йому сподобалася. Радимо прочитати "модного" В. Лиса "Діва Млинища"

/Files/images/скорпіон.jpgСкорпіон (24.10-22.11)
Скорпіон рідко купує книги - воліє брати їх на прокат в бібліотеці, позичати в друзів або безкоштовно скачувати з піратських сайтів. Зате вже якщо книга складе на Скорпіона враження, він надасть їй небувалі шану і повагу. Поділиться цитатами в соціальних мережах і навіть може зробити татуювання або наклейку на автомобіль зі словами улюбленого автора. Почитайте "Вересові меди" Н. Гуменюк.

/Files/images/images.jpgСтрілець (23.11-21.12)
Книги, що виграють літературні премії, пишуться неначе спеціально в розрахунку на Стрільців і їх витончений смак. Так, їм насправді подобаються всі ці складні, експериментальні та неоднозначні твори. У Стрільців дар «вчитувався» в текст, глибокий сенс, і відкривати друге і навіть третє «дно» текстів. Стрільці сприймають прочитане як заклик до дії - навіть якщо мова йде про фантастику. І марно говорити їм, що «так не буває» і що «це всього лише вигадка». Якщо щось можна уявити, значить, це можна зробити - ось девіз Стрільців. Книга С.Талан "Повернутись дощем" саме для вас.

/Files/images/козерог.jpgКозеріг (22.12-20.01)
Для Козерога мета читання - отримання нової інформації, зарядка для розуму. Коло читання - література про подорожі, наукова фантастика, «ідейно-серйозна» література, історична проза, біографії видатних людей, політичні памфлети. Типове враження від книги: «Дуже цікаву ідею висловлює автор ... І взагалі, я давно хотів про цю країну (цю епоху, наукове відкриття, політичний рух) побільше дізнатися». Історична проза В.Шкляра "Тінь сови", приємного читання.

/Files/images/водолій.jpgВодолій (21.01-19.02)
Цей знак постійно шукає нові враження, щоб відчувати себе живим, пізнання - його природний стан. І читання - один з інструментів дослідження світу. Щоб читати, Водолію не потрібні якісь спеціальні умови, настрій або «особливий момент». Він здатний читати при будь-яких обставин - у черзі, в транспорті; Водолій взагалі не любить даремно гаяти час. Якщо ви бачите, як хтось читає на ходу або під час обіду, - швидше за все, перед вами представник цього повітряного знаку. М. Дочинець "Лис" - книга для вас.

/Files/images/риби.jpgРиби(20.02-20.03)
Цей знак читає, щоб отримати емоційну підтримку, знайти в книзі власні переживання, краще зрозуміти себе. Для Риб в книзі важливі описи емоцій, складних відтінків характерів, переживань героїв. Вони хочуть, щоб книга дала грунт для роздумів, змусила задуматися, чутливі до мовних і стилістичних особливостей твору. Сильно розвинена інтуїція Риб допомагає їм легко передбачати розвиток сюжету і повороти подій. Книга про те, як вона чекала, і він повернувся....С.Талан "Купеля"

Кiлькiсть переглядiв: 671

Коментарi