Вебінар «Розвиток Хабів цифрової освіти в бібліотеках Полтавщини"

2023-04-21

/Files/images/zima23/01.jpg

Цифрові навички вже стають базою, без якої неможливе життя людини.

Провідниками у світ цифрової грамотності є сучасні бібліотеки, які не тільки використовують новітні інформаційні технології в своїй роботі, але й поширюють знання про них в своїх громадах.

Так 18 квітня 2023 року провідним методистом науково-методичного відділу Наталією Свириденко та завідувачкою Інтернет-центру Надією Микитенко проведено вебінар «Розвиток Хабів цифрової освіти в бібліотеках Полтавщини» до якого долучилася наша бібліотека, та сільські бібліотеки – філії.

На вебінарі розглядалися питання: організації Хабів цифрової освіти, спектру послуг бібліотек в області цифрової освіти, методики надання послуг цифрової освіти користувачам, обліку послуг в бібліотечній документації.

Організатори вебінару акцентували увагу на важливості стимулювання бібліотечних працівників підвищувати рівень своєї цифрової освіти шляхом проходження Цифрограму на платформі «Дія. Цифрова освіта» для вдосконалення рівня своєї цифрової компетенції. Адже сучасна бібліотека потребує бібліотекарів з доволі високим рівнем компетенцій у різних сферах.

Сьогодні бібліотекар – це дослідник, інформаційний менеджер і педагог. А Хаб цифрової освіти є тим інструментом, застосовуючи який бібліотеки можуть виконувати поставлені перед ними завдання, надавати сучасні послуги, адекватно відповідати на потреби користувачів та суспільства.

Кiлькiсть переглядiв: 26

Коментарi